• cz
  • de
  • en

Nabídka zaměstnání

Banner nabídka pracovního místa JIP - papírny Větřní, a.s.

Dovolujeme si Vám nabídnout tato pracovní místa:

VEDOUCÍ EXPEDICE

vedoucí expedice na jobs.cz

Náplň práce:

  • Vedení týmu a organizace práce jednotlivých pracovníků skladů expedice

  • Zajištění a odpovědnost za chod skladů, příjem zboží, skladování a včasnou expedici

  • Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a interních předpisů

  • Spolupráce se všemi odděleními napříč společností (obchod, výroba, nákup, finanční oddělení)

  • Související administrativa, organizace inventur skladů apod.

Požadujeme:

  • Minimálně ÚSV / ÚSO vzdělání nejlépe technicko/ekonomického směru

  • Minimální praxe na obdobné pozici 1 rok výhodou

  • Předchozí zkušenosti s vedením týmu výhodou

  • Komunikační dovednosti, empatii a schopnost pracovat v týmu

  • Přirozená autorita, schopnost motivovat a řídit podřízené

  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Základní znalost AJ / NJ

  • Schopnost učit se novým věcem, dále se rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned, zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Fixní mzdové ohodnocení s růstem po zapracování, prémie dle dosažených hospodářských výsledků

  • Přátelský pracovní kolektiv

  • Pouze ranní směna 6:00 - 14:00

  • Stravenkový paušál (150 Kč/den)

  • Příspěvek na dopravu (do 10 km = 1,90 Kč/km, nad 10 km = 2,80 Kč/km)

  • Telefon i k soukromým účelům

  • 5 týdnů placené dovolené aj.

  • Podporu v dalším vzdělávání

  • Zázemí tradiční společnosti s více jak 150 letou historií

Kontakt: Ing. Pauknerová - osobní oddělení tel. 387 707 300

OBSLUHA PAPÍRENSKÉHO STROJE

  • Zajištění plynulé výroby papíru

  • Ostatní činnosti dle potřeby provozu

Požadujeme:

  • Spolehlivost a zručnost

  • Schopnost samostatné práce, ale i týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned

  • Nepřetržitý provoz vč. víkendů a svátků

  • Nadstandardní příplatky za směnnost (odpolední 20 Kč/hod, noční 60 Kč/hod, víkend 45 Kč/hod)

  • Fixní mzdové ohodnocení a prémie dle dosažených hospodářských výsledků

  • Různorodou a perspektivní práci s max. potenciálem vlastní seberealizace

  • Zázemí tradiční společnosti s více jak 150 letou historií

Schůzku si domluvte na tel. 387 707 300 u Ing. Pauknerové, nebo přes e-mail: tatana.pauknerovajip.cz

Buďte součástí týmu výrobní společnosti s více než stoletou historií, která prodává papír do celého světa.

Náborový rollup JIP - Papírny Větřní, s.s.